תקנון

 

כללי:

Noa jewelry הינו אתר אינטרנטי המציע לקהל רחב של לקוחות תכשיטי כסף אמיתי 925 המשובצים זירקונים בעיצובים ייחודים. המכירה נעשית באמצעות מכירה באתר או לחילופין דרך מכירה טלפונית.

 

מדיניות משלוחים:

שליח עד הבית – עלות המשלוח 30 ש"ח ובקניה מעל 500 ש"ח המשלוח חינם! השליח מתאם מראש ומגיע עד 3 ימי עסקים לכתובת פרטית או לכתובת מקום עבודה. כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת החבילה שבה תימצא/י לאורך היום (מקום העבודה למשל). שימו לב: המשלוחים מתבצעים בין השעות 08:00-18:00 ולכן מומלץ לתת כתובת של מקום עבודה.

*ההזמנות נארזות עד השעה 11:30, הזמנות מהשעה זו והילך המשלוח יצא יום אחרי ההזמנה.

 

איסוף עצמי –  איסוף החבילה יהיה מעפולה מרחוב העלייה 58 בתיאום מראש חובה. הזמנות שיתקבלו יוכלו להיאסף כבר באותו היום.

 

מדיניות החלפה/החזרה:

במידה ואתם מעוניינים להחליף את המוצר שרכשתם, ניתן להחליף כל מוצר תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח. יש לשלוח את הפריט בתוך קופסא בדואר רשום לכתובת: נועה אטיאס, העלייה 58 א, עפולה ולציין שם ומספר טלפון. שימו לב: עלות החזר הפריט אלינו הינו על חשבונך. מייד כשנקבל את הפריט ניצור עימך קשר. ביטול עסקה יתבצע תוך 14 יום מרגע קבלת התכשיט. (לצערנו לא נוכל להחזיר את דמי המשלוח). החזר כספי יבוצע בהתאם לחוק הגנת הצרכן והחלפת תכשיט יוחלף בהתאם למדיניות העסק ובתנאיה שהתכשיטים חדשים ובמצבם המקורי, לא נעשה בהם שימוש ולא נענדו!

*החזר כספי במזומן-יוחזר הכסף ללקוח במעמד ביטול העסקה באופן מלא.

*החזר כספי באשראי-העסקה תבוטל מול חברת אשראי של לקוח תוך 2 עד 7 ימי עסקים, הלקוח יחויב בדמי ביטול בעת הביטול בניכוי של 5 אחוז או 100 ש"ח מן העסקה הזול מבניהם.

 

שימו לב! תכשיטים בהתאמה אישית וחריטות לא ניתן להחליף או להחזיר.

 

אחריות:

מובהר כי אין לחשוף את התכשיטים שלנו לחומרים כימיים או תנאי סביבה קיצוניים אשר עלולים לשנות את מראהו של התכשיט. אין לחשוף את התכשיטים למי בריכה, מי ים, ג'קוזי, ספא, מלחים, כלור, חומרי ניקוי, אקונומיקה ותכשיטים המגבירים זיעה..

האחריות הינה על כל התכשיטים שלנו ותקפה לשנה מרגע ביצוע ההזמנה באתר, על פריטי SALE  האחריות תקפה ל 3 חודשים מיום ביצוע ההזמנה.

האחריות הינה עבור שיבוץ אבנים באם נפלו ובעבור תכשיט שהשחיר. אין אחריות בעבור תכשיט שנקרע או נשבר ושריטות כתוצאה מטיפול לקוי בתכשיט.